Ruh Güzelliği

Ruh Güzelliği

Güzellik kavramı fiziksel açıdan bakılan bir unsur olarak ön planda olsa da ruhen de önemlidir. Pisagor güzellik kavramının içine matematiği iyice katarak altın orandan bahsetmiş, Leonardo Da Vinci’nin hala gizemi, çözülemeyen Mona Lisa tablosu altın oran kullanılarak resmedilmiştir. Fotoğraf sanatçısı Gillian Laub, “Güzellik kişinin ruhundadır” demektedir. Bir diğer Fotoğraf sanatçısı Bridget Fair ise “Güzellik güvendir” derken ünlü yazar Tolstoy; bizde herhangi bir arzu uyandırmadan, bize zevk veren şeydir” diyerek açıklar güzellik kavramını.

Ruh güzelliğiniz için 3 farklı teknikle sizlere enerji sağlıyoruz.

Ruhunuzu dinlendirin

Ruh Güzelliği Tekniklerimiz

Açılımı Emotional Freedom Techniques, yani Duygusal Arınma Tekniği olan EFT, bilincimizi, doğduğumuz andan itibaren bugüne dek yaşadığımız bir olayın bıraktığı duygusal kayırlardan ve izlerden, sadece parmaklarımızı kullanarak, birkaç dakikada arındırabileceğimiz, zihnimizi vücudumuz vasıtasıyla iyileştirebileceğimiz bir terapi yöntemidir. Çok eski iyileştirme yöntemleri olan Akupunktur, Akupresür ve Reiki ile yakın tarihte geliştirilmiş bir teknik olan NLP’nin bir bakıma birleşimi olan Duygusal Arınma Tekniği – EFT, bu yöntemlerde de kullanılan temek kavramları esas alır. EFT’nin uygulaması oldukça basittir ve arınma diğer klasik terapi yöntemlerine göre çok daha hızlı bir şekilde oluşur.

Access bars kafamızdaki 32 noktaya hafif dokunuşlarla yapılan bilinçaltı temizliği enerji çalışmasıdır. (sifa,cinsellik, para, farkındalık, yaratıcılık, beden gibi noktalar ) Access consciousness, Amerika da Gary Douglas tarafından ortaya çıkan ve Dr.Dain Heer ile birlikte geliştirilerek dünyaya yayılan bir sistemdir. Access daha fazla bilince erişmeyi kolaylaştırmak için tasarlanmış prosesler ve araçlar setidir.

Yargılardan uzak,olumlu veya olumsuz bizi kilitleyen , daha ötesine geçmemize izin vermeyen her türlü durum, duygu, düşünceden bizi sıfır noktasına taşımayı sağlayan çok etkili bir araçtır Bars…. Bilince bizi taşır.
Bilinç :yaşamımızda her anda kendimizi veya başka birini yargılamadan var olma yeteneğidir .
Herşeyi alma ,hiçbir şeyi reddetmeme ve hayatta arzuladiğiniz herşeyi – şu anda sahip olduğunuzdan daha büyük ve hayal edebileceğinizden daha fazla olan bir şeyi – yaratma yeteneğidir.
Olmasının mümkün olmadığına karar verdiğimiz her şey olmak için Access bars bize kapıları açmayı gösterir. …
Bars yaptıkça ve Bars seansı aldıkça ,beynimizde depolanan kutuplulugun elektrik yükü ortadan kalkar.
Barslarimiz çalıştıkça beyin dalgaları yavaşlar. Hamilelerde çok etkili bir araçtır. Kolay, rahat ve sakin dogum saglar.
Özellikle dikkat eksikliği ve hiper aktivite bozukluğu olanlarda hayatı kolaylaştırıcı etkisi vardır.

Biomagnetik Dokunuş Nedir?
Şifacının tamamlayıcı tıp olarak kullandığı bir yöntemdir. Uluslararası Bio Magnetik Enerji Organizasyonu tarafından uygulanır. Ancak bu tekniğin kadim Mısır kaynaklı olduğuna dair kanıtlar bulunmaktadır. Bu yöntem şu anda Amerika Birleşik Devletleri’ndeki hemşirelik okullarında da kullanılmaktadır.
Yöntemde şifacı danışanın yaşam enerjisi merkezi olan noktalarına dokunur. Yaşam enerjisi aktivasyonu sonrasında danışanın bedeni kendini şifalandırmaya başlar. İşaret ve orta parmağın hafif dokunuşu her bir bölgede 8 saniye kadar sürer. Hafif ve yumuşak olmasından ötürü bu şifaya Kelebek Şifası da denir.
Yöntemin temeli, deri yüzerindeki hücrelerle otonomik sinir sisteminin arasındaki nörolojik ilişkidir. Bu ilişki tüm biyolojik işlevleri, bağışıklık sistemini, organları etkilemektedir.
Bu sistem İsis Akademisi’nden günümüze ulaşmıştır. Hiçbir yan etkisi yoktur. Kelebek Şifası’nın altın kuralı, komşunu da kendin kadar sevmektir.

Detaylı bilgi için iletişime geçiniz