Profesyonel Cilt Bakımı

Cilt Bakımı

Misis Güzellik Salonu İstanbul Bağdat Caddesin’de Güvenilir ve Profesyonel Cilt bakımı ile hizmetinizdedir. Misis’te yapılan Cilt bakımının farkı nedir? Derin Temizlik + Ozon Oksijenli Bakım

  • Cilt iyice temizlendikten sonra tonik ve yüksek frekansla dezenfekte edilir, sıkılaştırılır.
  • Cilt tipine uygun ürünlerle yüz ve dekolte masajı yapılır.
  • Cilt maske uygulaması ile beslenir, nemlendirilir.
  • İdeal ürünlerle cilt bakımı sonlandırılır.

Misis te her cilt tipine uygun bakımlar yapmaktayız. Özelllikte yağ bezeleri, doku toplanmaları ve akneler tarafımızdan yok edilmektedir.  

Kendinizi Sevin

Misis'te yapılan Cilt bakımının farkı nedir?

Derin Temizlik + Ozon Oksijenli Bakım
Profesyonel cilt bakımı ürünleri ve ekipmanlar ile cildin ideal fonksiyonlarının yerine getirilmesi için yapılan uygulamadır.

  • Cilt tipi belirlenir.
  • Uygun ürünle temizlenir.Ayrıca yağ bezesi ve akne problemi olan ciltlere standart cilt bakımından farklı özel bir uygulama yapılmaktadır. Bu uygulama sonunda 4-5 haftada cilt normal haline döner.
  • Ölü derilerden arındırmak için peeling uygulanır.
  • Yoğun buhar verilir.
  • Buhar esnasında gözler çaylı pedlerle dinlendirilir.
  • Cilt siyah noktalardan ve yağ bezelerinden arındırılır.

Örnek Çalışmalar

Profesyonel ürünlerle yapılan uzmanlar tarafından uygulanması gereken cildin ihtiyaçlarına uygun derinlemesine bakım işlemidir. Cilt tipine uygun ürünlerin doğru uygulanmasıyla ciltte çok daha güzel bir görünüm elde etmek ve cildin zamana karşı direnmesini ve hep genç kalmasını sağlamak mümkün.

Cilt Bakımı Neden Merkezlerde Yapılmalıdır?

Cildimizin ihtiyaçlarını bilmek doğasını anlamak ve doğru ürünle doğru uygulamayı yapmak bu konuda uzmanlaşmış olan kişilerin işidir. Unutulmaması gereken en önemli nokta bu iş yanlış uygulandığında sonucun daha kötü olacağıdır. Günümüz koşullarında ne yazık ki cildimizin ihtiyaç duyduğu şeyleri doğal yoldan temin edemeyeceğimiz gerçektir. Bu nedenle cildimizin ihtiyaçlarını ancak destek ürünlerini dışarıdan merkezlerde bulunan özel cihazlar yardımıyla sağlayabiliriz.

Cilt bakımının amacı sadece güzel görünmek değil; aynı zamanda ruh ve beden sağlığımızı korumaktır. Sağlıklı görünen bir cilt çevremizle olan ilişkilerimizin işteki performansımızın ayrıca moral eğrimizin yüksek olmasında çok önemli katkıları olacağı açıktır. Güzel sağlıklı görünen bir cilt, biliyoruz ki güzelliğin en önemli parçasıdır. Ayrıca cildimizin normal işlevini sürdürebilmesi için de cilt tipine uygun ürünlerle bakım yapmak son derece önemlidir.

Cilt bakımı kişinin evde kendisinin yapacağı günlük ve haftalık bakımla başlar, sonrasında cildin sağlık, güzellik ve gençliğinin devamının sağlanması amacı ile aletli profesyonel cilt bakımı ile devam eder.

Aylık ve yıllık profesyonel bakımda amaçlanan cildin daha alt katmanlarına bakım ürünlerinin ulaştırılarak cildin ihtiyaçlarını gidermek ve böylece cildin gençliğinin ve tazeliğinin devamlılığını sağlamaktır. Bu bakım ne yazık ki evde kullandığımız ürünler ile olamamaktadır. Bu nedenle hepimiz hangi yaşta ve hangi cilt tipinde olursak olalım profesyonel bakıma ihtiyaç duymaktayız. Ayrıca yıllık özel bakımlar da yapılmaktadır.

Detaylı bilgi için iletişime geçiniz