Kaş Boyası

Kaş Boyama

Doğru boyanmış kaşlar bakışlarınıza anlam katar. Düşük olan kaşlarınızı kalemle şekillendirerek kusursuz görünmelerini sağlayabilirsiniz.

İşte kaş boyamanın incelikleri…

Kaşlarınızı boyamak için seçtiğiniz kalem ne çok koyu ne de çok olmalıdır. Kaş kaleminiz cildinizin ve saçınızın rengine uyum sağlamalıdır. Kaşlarınızı boyamadan önce cildinizin temiz olmasına özen gösterin. Mümkünse yüzünüzü tonik ile bir kez silin. Kaşlarınızı uygun bir fırça ile tarayın. Kaş kalemi ile kaş çevrenizi hafifçe çizerek hatlarını belirginleştirin, dilerseniz yüzünüze uygun kavis verebilirsiniz. Kaşlarınızı boyarken kalemi dik tutmamaya özen gösterin. Bu şekilde yaparsanız kaşlarınız beklediğinizden koyu olabilir ve çizgi çizgi bir sonuç ortaya çıkabilir. Kaşlarınızı boyarken amacınız doğal görüntüsünden uzaklaşmamak olmalı. Kalemi yatay bir şekilde tutarak boşlukları doldurun ve işlemi tamamlayın.

Estetik görünüm

İstanbul, Bağdat Caddesi’nde Misis Güzellik Salonu’nda sizleri bekleyenKaş boyama uygulaması fırsatını sakın kaçırmayın, mükemmel bakışlarınızla herkesi etkileyin!

Detaylı bilgi için iletişime geçiniz