Jet Peel

JetPeel adını cilde, jet hızıyla uygulanan serum fizyolojik desteğiyle yapılan Peeling'den alır ve basınçlı hava ve su (serumfizyolojik) ile cilde yapılan mekanik peeling uygulamasıdır.

İNJET NEDİR?

Gaz ve likit ajanların INJET teknolojisiyle cilde aktarıldığı; "rejuvenation, peeling ve lenf drenajını" aynı anda "acısız" yaparak gelişmiş bir "cilt bakım ve tedavi" tekniğidir. Yüksek teknolojiye sahip Jetpeel sistemi; temelde doğal gazlar (hava, O2, vb ) ve serum fizyolojik kullanılarak süpersonik jet akımlarla uygulanan ağrısız bir tedavi yöntemidir. 

Cildin aşındırılarak arınmasını sağlayan %100 doğal bir tekniktir. Yan etkisi yoktur ve etkileri çabuk görülür. Yaşın getirdiği cilt deformasyonlarının giderilmesi, güneş lekeleri, sivilce ve akne izlerinin giderilmesi, cildin derinlemesine temizlenmesi, ipeksi ve canlı bir cilt elde etmek için idealdir. 

Cildi yeniler, tazeler, onarır ve cilt sorunlarını çözmeye yönelik hızlı bir yöntemdir. Sorunlu deriyi yavaşça soyar ve ciltte oluşan çizgileri jet akımla giderilmesini sağlar. Cildi istenilen sağlıklı görüntüye kısa zamanda kavuşturur. Süpersonik jet akımlarla serum fizyolojik, oksijen ve ozonu cildinize uygular. Gözenekler açılır,cilt yüzeyinde peeling yapar,ciltte mikro dolaşım imkanı sağlar, Cilde uygun vitamin uygulamaları ile de cildin ihtiyacı olan tüm vitamin ve serumlar cilde verilerek ilk uygulamadan itibaren farkedilir bir yumuşaklık,ferahlık,parlaklık,canlılık ve nemlilik sağlıyor.Cilt olduğundan daha canlı, parlak ve genç bir görüntüye sahip olur. 

JET-PEEL Hangi koşullarda uygulanır? 

Jet-peel uygulaması derinin kuruluğunun giderilmesi, akne ve yara izlerinin görünümlerinin düzeltilmesi, kırışıklıkların engellenmesi,lekelerin giderilmesinde ve özellikle cilt gençleştirmede kullanılır. Ayrıca sivilceli ciltlerde ve diğer cilt kalınlığının arttığı durumlarda da jet-peel bakımları yapılır. Uygulamalarda ağrı ve rahatsızlık verilmeden cilt sorunları kolayca çözüme ulaşır. 

JET-PEEL Uygulama alanları:
Yüz, boyun ve dekolte bölgesine, yenileme ve tedavi gerektiren vücuttaki diğer bölgelere uygulama yapılabilir. Genellikle ilk sırayı yüz, boyun ve dekolte bölgesi almaktadır. Bu arada kan dolaşımını düzenler. Cildin gözeneklerini derinlemesine temizler, cildin her zaman temiz ve taze görünmesini sağlar. 

Uygulama süresi:

Tavsiyemiz haftada bir olmak üzere 6 seanslık bir kür halinde uygulanıp daha sonra ayda bir uygulamak koşuluyla kalıcılık sağlanmasıdır. Uygulama süresi 20 dakikadır. 

Uygulama sonrasında ciltte nasıl değişiklikler gözleniyor?

Uygulama sırasında, cilt pembe bir renk alabilir ya da cilt tipine bağlı olarak cilt rengi daha da açılabilir. Ancak uygulama bittikten 15-30 dakika sonra cilt asıl rengine dönüyor ve kişi hiçbir rahatsızlık hissetmeden günlük aktivitelerine rahatlıkla döner. Cilt berraklaşır ve parlaklaşır. 

JetPeel yöntemi hangi cilt tiplerine uygulanır?

Her türlü cilt tipine sorunsuz uygulanır ve yan etki gözlenmemiştir. 

Güneş Lekelerinde Uygulama ?

Son zamanlarda "Güneş Lekesi" şikayetlerinde meydana gelen artmalar JetPeel' i tedavi sırasında üst sıralara getirmiş ve uygulama sonucu ile daha fazla tanınır olmuştur. 

Kullanılan vitaminler:

Vitamin B5, Vitamin C, Hiyalüronik Asit, Vitamin A+E 

UYGULAMA ŞEKİLLERİ: 

JET CLEAN: Kan dolaşımını düzenler, cildin gözeneklerini derinlemesine temizler, cildin her zaman taze ve temiz görünmesini sağlar, sadece 15 dakika süren bir bakım uygulamasıdır. 

JET CARE: Çok özel bir bakım uygulamasıdır. B5 vitamini ile cilt rengini düzenler. Hassas ciltler için uygun olan bu bakım cildinizi sağlıklı bir görünüme kavuşturur. 

JET AGE: Özellikle yaşlılık lekeleri ve vücudun çeşitli bölgelerinde çıkan kahverengi lekeler için en ideal bakım uygulamasıdır. Derin peeling yöntemiyle cildinizde bulunan lekeleri, kullanılan ürünlerle beraber kolayca temizler. Ayrıca bu bakım lifting etkisi yaratarak cildin elastikiyetini geri kazandırır. A ve E vitaminleriyle birlikte ciltteki dokular onarılır, taze ve berrak bir cilt görünümüne sahip olursunuz. 

JET AKNE: Ergenlik döneminde oluşan akne problemleri için birebir çözüm olan jet akne C vitamini ve meyve asitleriyle, akne sorununu ortadan kaldırır. Cildi zamanla pürüzsüz hale getirir. Gözenekleri derinlemesine temizler ve komedon oluşumunu engeller.